Tanel Raig • 17. jaanuar 2013
Jaga lugu:

Sebe hakkas bussijuhte koolitama

AS Sebe alustas bussijuhtide väljaõppe programmiga. Edukalt programmi läbinutele tagatakse ka töökoht Sebe Tartu linnaliini bussidel.

“Eestis jääb aina vähemaks noori, kellel on olemas D-kategooria juhiluba. Noorte valikuid suunab paljuski sõidukoolituste ligi 1000-eurone maksumus,” lausus SEBE juhatuse esimees Kuldar Väärsi. “Oleme seetõttu otsustanud ise koolitamisse panustada ja seeläbi investeerida bussiala tulevikku Eestis.”

Sebe tasub bussijuhiks soovijate koolituse eest ja sõlmib edukate kandidaatidega lepingu, millega on koolituse läbijale tagatud töö bussijuhina Tartus. “Seadsime kandideerijale ka 100 euro suuruse omaosaluse, kuid ka see summa tagastatakse koolitatule pärast tööleasumist ja katseaja edukat läbimist,” lisas Väärsi.

Koolitusel osalejad valib Sebe välja kõigi kandideerijatega peetavate vestluste põhjal. D-kategooria juhiloa koolitused algavad veebruari keskel Tartus ning kestavad neli kuud argipäevaõhtuti ja nädalavahetustel.

Kursustele saab kandideerida kuni 8. veebruarini alates 24. eluaastast. Vajalik on ka vähemalt keskeriharidus ja vähemalt kaheaastane B-kategooria sõidukijuhiloa staaž.

Kõigile koolituse läbinutele ja autoregistrikeskuse eksami edukalt sooritanutele on tagatud tööleping Tartu linnaliini bussijuhina.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Roberta Lupp
Roberta LuppLogistikauudised.ee sündmusedTel: 5331 0510roberta.lupp@aripaev.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee