Jaga lugu:

Kohus eraldas Kanajevi hagid N-Terminali vastu erinevateks menetlusteks

Esmaspäeval vaagis kohus Anatoli Kanajevi ja Hillar Sõerdi hagi N-Terminal Grupi vastu ning otsustas eraldada iseseisvaks menetluseks hagi Urmas Arumäe ja N-Terminal Grupi vahelise õigussuhte olemasolu tuvastamine ja hagi Tõnis Bittman’i ja N-Terminal Grupp vahelise õigussuhte olemasolu puudumise tuvastamise.

Kohus märkis, et kohtumäärus ei ole kaevatav.

 Harju Maakohtu menetluses on alates möödunud aasta 22. veebruarist Kanajevi, Sõerd, OÜ Kantauro, Vatchem Eesti OÜ ja OÜ Havila hagi ASi N-Terminal Grupp vastu õigussuhete olemasolu tuvastamiseks.

Möödunud aasta suvel esitasid Kanajev, Sõerd koos ettevõtetega hagi ASi N-Terminal Grupp vastu, et tuvastataks kaks asja. Esiteks Urmas Arumäe ja ASi N-Terminal Grupp vahelise õigussuhte olemasolu ja tuvastada Tõnis Bittman’i ja ASi N-Terminal Grupp vahelise õigussuhte olemasolu puudumine. Selle aasta mai alguses tehtud kohtumäärusega liideti nimetatud tsiviilasjad ühte menetlusse.

Kui kohus vastavalt seadusele leiab, et ühes hagiavalduses esitatud nõuete või hagi ja vastuhagi eraldi arutamine võimaldab asja kiiremat läbivaatamist või lihtsustab menetlust oluliselt või kui hagid on liidetud põhjendamatult, võib ta määrusega eraldada nõuded iseseisvaks menetluseks.

 Asjas on oodata lahendit 17. juunil.

Jaga lugu:
Seotud lood
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee