Tallinna lennujaama juhatuse liige Erik Sakkov usub, et Ryanair võib Eesti lennundusturul osutuda võimsaks tegijaks, kuid selleks peavad inimesed ettevõtte koos karmide reeglitega omaks võtma.
"Teatud mõttes algas täna tõepoolet uus ajajärk, sest Ryanairi tulek suurendab drastiliselt lennuvõimalusi, aga ma tahaks siiski jääda tagasihoidlikuks. Inimesed peavad esmalt õppima Ryanairiga lendama," rääkis Sakkov ERR-i uudisteportaalile.
Sakkov selgitas, et tänasele esimesele lennule Düsseldorfi saabus 16 inimest käed taskus, kes polnud kodus check-in'i ära teinud ning pardakaarti välja trükkinud.
Nüüd pidid nad nad minema kassasse ja maksma oma 20 eurosele piletile 45 eurot lisaks. Osa inimesi saabus ka üleliigse pagasiga, mille eest tuli välja käia kuni 60 eurot lisaks, tõi Sakkov näiteks.
Seotud lood
Sel nädalal tegi Tallinnast esimese lennu odavlennufirma üks suunanäitajatest - Ryanair. Lisaks tulevastele sihtkohtadele ja turismivoogudele satub lennufirma tihti tähelepanu alla kasina teenuse tõttu.
Esimeses kvartalis kolmandiku võrra käivet kergitanud odavlennufirma Ryanair teatas, et tõstab piletihindu 12% võrra ning hakkab 10 euro eest soovijatele suuremat jalasirutusruumi pakkuma.
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.