Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Maanteeinfo: liiklus seisab mitmes maakonnas
Maanteeinfokeskuse teatel seisab liiklus praegu liiklus mitmes kohas Harju- ja Ida-Virumaal. Samuti Jüri ristmikul.
Töötame 24h ööpäevas ja võib öelda, et praegu on meil esindatud kõik võimalikud mured seoses lumetuisuga, aga üldiselt kui keegi saab kaupa vastu võtta, siis viime selle kohale ka, rääkis AS Schenker tegevdirektor Meelis Arumeel.
Mõnes piirkonnas on raskem ja teises veidi kergem, kuid üldpilt ei ole ilus, rääkis DPD Eesti AS tegevjuht Tarmo Tael ja kinnitas, et paljusid kliente on juba isiklikult sõnumiga kohaletoimetamise viivitustest teavitatud.
Oleme enamik busse suutnud hoida sõidus, on hilinemised, kuid bussijuhtidele on südamele pandud, et eelkõige on oluline reisijate kohalejõudmine ja turvalisus, lausus ASi SEBE juht Kuldar Väärsi.
Distantsi hoidev püsikiirusehoidja on Saksamaa kiirteel seatud 140 km/h peale, noored motohuvilised sisustavad oma aega nutitelefonides ning kahetonnises järelhaagises veerevad kaasa krossitsiklid koos vajaliku varustusega. Õige pea on Prantsusmaal, Romagnes algamas juuniorite motokrossi maailmameistrivõistlused.