• 10.12.10, 13:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Itella SmartPOST: pakid hilinevad kõikjal 

Seoses raskete ilma-ja teeoludega esineb tõrkeid ning viivitusi postisaadetiste edastamisel üle kogu Eesti, teatas ettevõte.
 Eesti Posti teatel ei jõudnud saadetised Lõuna-Eestis osadesse küladesse juba eile õhtul.
 

Seotud lood

Uudised
  • 10.12.10, 13:46
DPD: meil on autod lumes kinni kaubaga ja kaubata
Mõnes piirkonnas on raskem ja teises veidi kergem, kuid üldpilt ei ole ilus, rääkis DPD Eesti AS tegevjuht Tarmo Tael ja kinnitas, et paljusid kliente on juba isiklikult sõnumiga kohaletoimetamise viivitustest teavitatud.
Uudised
  • 10.12.10, 08:44
Maanteeinfo: liiklus seisab mitmes maakonnas
Maanteeinfokeskuse teatel seisab liiklus praegu liiklus mitmes kohas Harju- ja  Ida-Virumaal. Samuti Jüri ristmikul.
Uudised
  • 10.12.10, 10:28
Päästekeskus: Virumaal seisavad bussid ja veokid 
Ida-Eesti Päästekeskuse andmeil seisab liiklus hetkel endiselt Tallinn-Narva mnt Padaorust Rannuni.
Uudised
  • 10.12.10, 12:00
Eesti Post: lõunas ei jõudnud post mõnesse külla juba eile
Praegu teame vaid, et kohati jõuab post inimesteni hilinemisega ja Lõuna-Eestis väikestes külades on teed läbimatud juba eilsest saadik.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele