• 26.04.10, 18:08
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Euroopa suurim lennuvedaja raskes kahjumis

Euroopa suurim lennukaubavedaja Cargolux pidi eelmisel aastal leppima ligi paari miljardi kroonise kahjumiga, teatab Transport Intelligence.
2009. aastal teenis lennukitega Boeing 747-400 opereeriv Cargolux kahjumit 1,79 miljardit krooni. Kokku kaotas firma nii kasumi kui käibe liinis.
Tonnkilomeetrite osas kahaneti 11,3%, see on nõks enam, kui langes lennuveoturg tervikuna.
Kaubaveomahud langesid 69%, tulu 26%. Käive kahanes 2008. aasta tasemelt 23,17 miljardit krooni 2009. aasta tasemele 15,80 miljardit krooni ehk 31,8%.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Piirkonniti kaotas Cargolux kaubamahtudes Aasias 18,6%, Ameerikas 12,1%, Euroopas 7,8%.
 
 
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 11:48
Andmetark juhtimine: Kuidas kõhutunde asemel usaldada fakte ja võita konkurente?
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele