Peale mitu päeva tuhapilvedest johtunud seisakut on Estonian Airil tänasest kõik lennud sõidus, ehkki teatavate tõrgetega, ilmneb lennufirma teadetest.
Estonian Air teatab, et tulenevalt lennupiirangutest Stockholmi Arlanda lennuväljal, hilineb Estonian Airi lend OV121/122 liinil Tallinn-Stockholm-Tallinn ligi 8 tundi.
Estonian Air taastas tänasest lennud regulaarliinidel, samas palub Estonian Air jälgida operatiivset infot lennuplaani kohta.
Info reisijatele, kelle lennud tühistati Islandi vulkaanipurskest tingitud lennuliikluse piirangute tõttu ajavahemikus 15.-20. aprill 2010:
- Lennumuudatuste või piletitagastuse küsimustes palub lennufirma pöörduda müügiagendi poole, kes piletimüüki vahendas; Estonian Airi klienditeenindusest või kodulehelt ostetud pileti korral palutakse pöörduda Estonian Airi klienditeenindusse või kassasse või teha lennumuudatused Estonian Airi kodulehel. Täpsem info reisijatele aadressil
http://www.estonian-air.ee/32521.
- Reisijad saavad oma piletid ümber vahetada samale marsruudile ja samasse broneerimisklassi. Tulles vastu oma klientidele, pikendab Estonian Air piletimuudatuste tegemise tähtaegu: kuupäevamuudatusi saab teha kuni 31. maini 2010 (reisimiseks kuni 31. detsembrini 2010).
- Soovi korral ostetakse lennupiletid tagasi. Pileteid saab tagastada kuni aasta jooksul alates piletil märgitud lennukuupäevast.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.