• 26.02.10, 16:04
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Miller: 6-tunnine aastainventuur isegi võimalik

Smarten Logistics ASi juhatuse esimees Mait Miller peab HAVI Logisticsi esitletud 6-tunnist aastainventuuri teatud tingimustel isegi võimalikuks.
Eile aastakonverentsil Laoseis 2010 tutvustas HAVI Logistics OÜ laojuhataja Indrek Eirand suurlaos aastainventuuri tegemist 6 tunniga.
"Seal oli lugemas 30 inimest. Võin ju selle töö teha 50 inimesega ja 5 tunniga," arvas Miller selle saavutuse kohta. "Sellise eeltöö juures ja kinnise süsteemi - üks klient - puhul, kui laoseis aetakse madalaks, kõik saldod on eelnevalt kontrollitud, on see teostatav," lisas ta.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Samas tõdes Miller, et kui andmetega tekivad näiteks suured vahed, siis selle tuvastamine enam kuue tunni sisse ei mahu. "Seal oli füüsiline tegevus kuus tundi ehk see oli puhas lugemisaeg.... jah, see on tehtav," hindas ta veelkord. Lisaks kui ka kliente on mitu, siis see meetod ei pruugi enam toimida.
"Me pole praktiseerinud, et lugeda ladu üle  ühe päevaga. Meie ladu jaotub erinevateks projektideks. Loeme lao üle novembris, detsembris, jaanuaris ning see sõltub, milla partner saab ka tulla. Näiteks meie suurel kliendil Livikol oleks seda jõuludeaegse suurmüügi ajal raske teha," tutvustas ta mitme suurkliendiga lao eripärasid.
 

Seotud lood

Uudised
  • 26.02.10, 16:30
Ross: aastainventuuri kiirus oleneb palju inimestest
Infotark ASi juhatuse esimees Jüri Ross pidas aastainventuuri kiirust tugevalt inimestest sõltuvaks.
Uudised
  • 25.02.10, 16:05
Uskumatu! Suurlao aastainventuur 6 tunniga
HAVI Logistics OÜ laojuhataja Indrek Eirand suutis oma hoolelauses suurlaos, mille võtmeklientideks Baltimaades on RIMI ja McDonalds, teha aastainventuuri 6 tunniga.
  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele