• 01.06.09, 15:04
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Savisaar: postiteenus on riigi kohustuseks olnud ajast aega

Keskerakonna juht Edgar Savisaar leiab, et riik peaks tegelema nii postiga, kui korraldama lennujaama elu.
"Väga veider, kui riigile mitteomaseks tegevuseks nimetatakse Eesti Lootsi, Eesti Posti või Tallinna Lennujaama haldamist. Postiteenus on riigi kohustuseks olnud ajast aega. Nende müük või börsile viimine oleks Reformierakonna järjekordne samm õhukese riigi loomisel, mida me kuidagi ei saa toetada. Pealegi on praegu väga halb aeg riigifirmasid müüa. Kui seda tehakse, siis tähendab see sisuliselt poole hinnaga sõbrateenust, sest turg on madalseisus," kommenteeris ta koalitsioonileppe versiooni, mille järgi võib valitsus müüki panna riigi postifirma, lotoäri ja Tallinna lennujaama.

Seotud lood

Uudised
  • 01.06.09, 10:06
Uus koalitsioon võib müüa Eesti Posti ja lennujaama
Uue koalitsioonileppe järgi võib valitsus müüki panna riigi postifirma, lotoäri ja Tallinna lennujaama. Tulumaks ei lange enne 2011. aastat, käibemaks tõuseb 20 protsendini. 
  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Enimloetud

1
Uudised
  • 02.02.26, 11:37
Lehmja külla rajatakse Eesti suurim logistikapark Park Rae
Eesmärgiks Baltimaade esimene LEED Platinium sertifikaat
2
Uudised
  • 03.02.26, 18:06
IRU uuring: Euroopas on puudu 444 000 veokijuhti
Kaubaveomaht Euroopas kasvab, kuid veovõimekus pigem kahaneb
3
Uudised
  • 02.02.26, 16:21
Veokijuht kaotas Saksamaa parklas libapolitseile tuhandeid eurosid
Saksa politsei võtab kasutusele uued töötõendid, kuidas neid ära tunda?
4
  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
5
Uudised
  • 03.02.26, 15:05
Kasvav probleem Euroopa maanteetranspordis: kanepi tarvitamine roolis olles
Reeglid on riigiti erinevad, kuid karistused kutselistele juhtidele karmistuvad kõikjal
6
Uudised
  • 04.02.26, 12:26
Egiptuse reisilt tagasi koju, kohvris ligi 16 000 salasigaretti: millega suutsid salakaubavedajad üllatada jaanuaris?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele