OPECi peasekretäri Abdalla El-Badri täna Pariisis öeldud sõnade järgi oleks toornafta barreli mõistlik hind 70 kuni 80 dollarit barreli eest, kirjutas Äripäev.
"See ei ole OPECi eesmärk. See on hind, millega me saaksime jätkata investeerimist mahtude tõstmiseks," rääkis El-Badri. "Ma arvan, et see oleks põhjendatud hind. Ma loodan, et tulevikus, kui maailma majandus taas järje peale saab, saavutab nafta selle hinnataseme," märkis peasekretär, kes oma sõnul eelmise suve rekordhindu siiski taga ei igatse.
Täna järgis maailma aktsiate hinnarallit ka nafta hind, mis hüppas üle 51 dollari.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Laonduse arengut suunavad mitmed megatrendid, nagu tehnoloogia areng, globaliseerumine, keskkonnasäästlikkus, rahvastiku vananemine ja väärtushinnangute muutumine. Need trendid toovad kaasa vajaduse digitaliseerimise ja automatiseerimise järele, rohetehnoloogiate integreerimise ning töötajate oskuste arendamise vastavalt muutuvatele nõudmistele.