Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Narva piiripunktis tuleb ülesaamist oodata 18 tundi
Narva piiripunktis on ootel 70 veokit ning eeldatavasti tuleb neil piiriületust oodata 18 tundi.
Möödunud ööpäeva jooksul ületas Narvas piiri 80 veokit.
Luhamaa piiripunkti läbis möödunud 24 tunni jooksul 57 ja Koidula piiripunkti 19 autot. Järjekorda ja ooteaega nendes piiripunktides ei ole.
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.