Eesti Ostu- ja Tarneahelate Juhtimise Ühing korraldab külastuse U.S- Baltic Business Forumile Wasingtoni 12.-17.05.09, mida juhib peaminister Andrus Ansip.
Tegemist on tiheda tarneahelate juhtimise programmiga ärifoorumiga, mida sellel aastal kureerib Läti saatkond, teatas ühing. Teemad ja kontaktkohtumised on pühendatud transpordile, logistikale ja tarneahelate juhtimisele.
Plaanis on külastada Memphise Air Cargo terminali, Federal Expressi terminali, Memphis Mississipi sadamat ja Rail Container terminali.
 

Seotud lood

Uudised
  • 06.03.09, 15:33
Härra Ansip, kes "riisub koore" ja kuhu see pannakse?
Peaminister Andres Ansipi ütlus, et postiteenuse maksemäärad kehtestatakse selliselt, et "keegi kusagil tihedama asustusega piirkonnas ei riisuks koort ära lihtsalt odavamate hindadega", on D2D OÜ juhatuse liikme Olle Koobi sõnul tekitanud hulga küsimusi.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele