• 22.01.09, 11:29
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Transiidi kokkutõmbumine suretab sadamate terminalid välja

Muuga sadama väetiseterminalil, nagu ka söeterminalil on rasked ajad: kaupa Venemaalt pole tulnud ligi kaheksa kuud, masinad seisavad ja 15 terminalitöötaja asemel on alles jäänud ainult viis inimest.
Vaatamata sellele, et terminal kuulub täielikult väetise tootjale, väetist lihtsalt ei tule, natuke liigub vedelväetist, aga ainult sellepärast, et Venemaal ei ole ühtegi nõuetekohast terminali, vahendasid ERR Uudised
"Kahjuks praegu oleme sunnitud tegelema sellega, et koondame inimesi, saadame sundpuhkusele ning külmutame terve rea projekte, mida võiks ellu viia," nentis väetiseterminali Dry Bulk Terminal juhatuse esimees Vladimir Volohhonski.
Ehkki eelmise aasta lõpul kasvas Eesti Raudteel nafta- ja naftasaaduste vedu, on karta, et Ust-Luga moodsa masuuditerminali käiku andmisega kaob ka masuut meie raudteelt.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele