• 13.10.08, 11:41
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Neste langetas bensiini hinda 70 senti

Neste teatas, et langetas täna kell 10 kõigis oma tanklates bensiini hinda 70 senti ja diislikütuse hinda 1,1 krooni liitri kohta.
Ettevõtte peadirektor Indrek Kaju teatas, et hinna langetamise põhjuseks on sisseostuhindade langus.
Alates kella 10 kehtivad enamikus Neste jaamades sellised hinnad:
Futura 95 Euro 15,60 krFutura 98 Euro 16,10 krFutura D Euro 16,95 kr

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele