BMW Sauberi vormel-1 meeskonna boss Mario
Theissen ei välistanud võimalust, et tiimi praegust testisõitjat Marko Asmerit
võib juba järgmisel hooajal vormel-1 sarjas võidu kihutamas näha. Siiski usub
ta, et Asmerile tuleks kasuks vähemalt ühel hooajal veel testisõitjana leiba
teenida.
Theissen jälgis valitsevat Briti vormel-3 sarja meistrit Asmerit vähemalt neli aastat, kirjutas Postimees. Ta külastas nii möödunud hooajal kui ka eelmisel vormel-3 sarja mitteametlikel maailmameistrivõistlustel Macaus ka 23-aastase eestlase meeskonna Hitech Racingu boksi.
"Marko suutis ka mitte väga heade autodega kiiresti sõita – see avaldas mulle muljet. Me mitte üksnes ei andnud Markole võimalust – ta oli ühtlasi tiimile ka väga kasulik täiendus," avaldas Theissen teisipäeval Münchenis.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.