22. märts 2007
Jaga lugu:

Teisaldatud sõidukite parkla kolib Balti jaama juurde

Parkimiskorra rikkumise eest Tallinna transpordiameti kontrolöride otsusel teisaldatud sõidukid veetakse alates homsest Balti jaama kõrval asuvasse parklasse.

Alates 23. märtsist saavad liikluseeskirja eiramise tõttu teisaldatud autode omanikud oma sõiduki kätte Rannamäe tee ja Suurtüki tänava nurgal asuvast parklast. Parkla asub Balti jaama vahetus läheduses, maaliinide busside parkla kõrval.

Tegemist on ASi Ühisteenused opereeritava tasulise valvega parklaga, mis töötab ööpäevaringselt. Tasulisse parklasse võivad vabade kohtade olemasolul oma sõiduki parkida kõik autojuhid.

AS Ühisteenused tagab Tallinnas teisaldatavate sõidukite äraveo ja parklas hoidmise alates 1. märtsist ja vaid juhul, kui selleks volitatud transpordiameti töötajad teisalduse tellivad. Väärteootsuse saavad teisaldatud sõiduki omanikule vormistada samuti ainult selleks volitatud linnaametnikud. Sõidukite teisaldamisel kasutab AS Ühisteenused alltöövõttu OÜ-lt Instructor.

Linnakodanikud saavad teisaldusauto tellida Tallinna Transpordiameti kaudu.

AS Ühisteenused on Eesti juhtiv avaliku ja erasektori partnerlusel põhinev ettevõte, mille põhitegevuseks on liiklus- ja parkimiskorralduse teenuse ning eri liiki kontrolliteenuste osutamine nii kohalikele omavalitsustele kui ka erasektorile.

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee