7. veebr
Omniva sõlmis Prantsuse ja Šveitsi riiklike postiasutuste La Poste ning Swiss Post ühisettevõttega Asendia strateegilise partnerluse kokkuleppe, mis annab Omnivale ligipääsu ülemaailmsetele veebikaubamajadele ja nende väga laiale kaubavalikule.
Logistikauudised.ee toetajad:
Nii meie kui ka teised meedia ettevõtted on valmis inimesi, kes on meedia hingeeluga kursis, vabade ametikohtade olemasolul tööle võtma, rääkis Ekspress Grupi juht Mari-Liis Rüütsalu Express Posti 450 koondatust.
7. märtsil algavad Vanasadama trammiliini esimese etapi ehitustööd, millega kaasnevad ümberkorraldused kesklinna liikluses. Ehitustöid alustatakse Gonsiori ja Laikmaa tänavatel, mistõttu suletakse liiklus Gonsiori tänava kesklinnast väljuval suunal Laikmaa ja Reimani tänavate vahel ning Laikmaa tänaval Gonsiori ja Narva mnt vahel suunaga Narva mnt poole.
Ebaregulaarsete ametite pidajad, näiteks eri platvormide toidukullerid ja sõidujagajad, registreerisid end agaralt eelmisel aastal ettevõtluskonto kasutajaks, et mitte tekitada maksude vältimisega küsimusi.
Venemaa kallaletung Ukrainale ja erinevad kehtestatud sanktsioonid mõjutasid eriti tugevalt veoste mahtu Eesti sadamates ja raudteedel. Viimaste puhul langesid mahud koguni veerandi võrra ning veosekäive ligi kaks korda, teatab Statistikaamet.
Tööriistad
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077