23. sept
Eesti veondussektori esindusorganisatsioonid ja Eesti Õliühing leiavad, et valitsuse otsus jätta ära järgmisse aastasse planeeritud diislikütuse aktsiisimäära tõus on suure positiivse majandusmõjuga nii ettevõtlusele kui ka elanikkonnale. Samas nähakse, et selmet fikseerida kasvutasandid järgnevateks aastateks, oleks mõistlik aktsiisipoliitika kujundamisel lähtuda pigem hinnakonkurentsist naaberriikidega.
Logistikauudised.ee toetajad:
Hansa-Flex Hüdraulika mobiilne töökoda ehk teenindusbuss pakub hüdraulikaseadmete kiirkorras remonti ja mugavat hooldusteenust, sõites ise klientide juurde kohale. Abi saavad nii tõstukid ning kaubaautod kui ka lennukid, laevad ja raudteetransport.
Viking Line'i Amorella meeskonnale on antud mainekas Sea Sunday auhind professionaalsete pingutuste eest laeva juhtimisel Ahvenamaa lähedal aasta tagasi. Ainus viis üllatavateks olukordadeks valmistumiseks on treenimine, märgib laeva kapten Rune Fellman.
Internetikaubamaju 1a.ee ja K-rauta opereeriv Kesko Senukai Digital avas Riia lähistel uue kogu Baltimaid teenindava kesklao, mis annab senisest suurema tarnekindluse ja tõstab ettevõtte tellimuste täitmise võimekuse ligi kahekordseks, teatab ettevõte.
Ettevõtte autojuhid ei kuulu ametiühingusse, kuid äsja muudeti kollektiivlepingu seadust. Mida tuleb tööandjal bussijuhtidele töötasu maksmisel arvesse võtta?
Tööriistad
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077