Ott Tänak ostis juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Autoralli maailmameister Ott Tänak omandas Tallinna lennujaama vahetus läheduses asuva Amserv Tallinna uue Toyota esindushoone, millest saab Põhjamaade suurim autokeskus.
Ott Tänak kinnitab kanda kinnisvaraturul, kus ta on tegutsenud tasapisi juba aastaid.
Foto: RAIGO PAJULA
1. juulil avatava enam kui 12 000 ruutmeetri suuruse keskuse arendas Capital Mill. Tegemist on ühe viimaste aastate suurima investeeringuga Eesti autoturul. Tehingu väärtust pooled ei avalda.
Tallinna külje all Peetris pandi nurgakivi uuele Amserv Tallinn autoesindusele, mis valmib 2026. aasta suvel ning saab olema suurim omataoline Baltikumis. Uus Toyota autoesindus rajatakse Vägeva tee 2 kinnistule, otse Tartu maantee äärde, kus hakatakse pakkuma kaasaegset ja mugavat teenindust nii uute kui ka kasutatud autode klientidele.
Täna avati Tallinnas Järvel Amservi uus müügiesindus Amserv Toyota Business. Uus esindus asub tegevuse lõpetanud Sahvri restorani ruumides ja pakub äriklientidele senisest laiemat teenuste valikut, sealhulgas autode ümberehitamist ja ärispetsiifilise lisavarustuse paigaldamist. Uus esindus on esimene omataoline Balti riikides.
Täna allkirjastasid Tommi Mäkinen Racing OÜ esindaja ja omanik Tommi Mäkinen ja Amserv Grupi juhatuse esimees ja kaasomanik Raivo Kütt lepingu, mille tulemusena liigub Peetri külas asuv Toyota Gazoo Racingu töökoda Amservi kasutusse. Esimesi kliente loodab autoettevõte teenindada uuenduskuuri saanud hoones juba suve algusest.
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.