Sel suvehooajal on Tallinna lennujaamast võimalik otselennuga lennata enam kui 50 sihtkohta. Suvehooajal alustab Tallinnast lendamist kolm uut lennufirmat – Eurowings viib reisijad Prahasse, Transavia France Pariisi ja fl ydubai Dubaisse.

- Reisijad Tallinna lennujaamas.
- Foto: Cärol-Liis Metsla
Uusi sihtkohti on valikus kuus – Burgas, Praha ja Dubai, taasavatakse Billund, Malta ja Rooma. Esimest korda saab Tallinnast regulaarlennuga otse Araabia Ühendemiraatidesse. Lisaks uutele sihtkohtadele kasvavad lennusagedused ja p ea kõik 17 Tallinnast lendavat lennufirmat suurendavad sel suvehooajal mahtu ehk müügis olevate piletite arv on 20% suurem kui 2023. aastal ja ületab 2019. aasta näitajat.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.