• 13.03.24, 12:13

Tallinna Sadam otsib Muugale uusi koostööpartnereid

Tallinna Sadam käivitas konkursi, et leida koostööpartnereid Eesti suurima kaubasadama – Muuga sadama idaosas asuva 7,6 ha suuruse ala väljaarendamiseks.
Muuga sadamast suurima territooriumi võtab  enda alla HHLA TK Estonia terminal.
  • Muuga sadamast suurima territooriumi võtab enda alla HHLA TK Estonia terminal.
  • Foto: Andras Kralla
Tallinna Sadama kommertsjuhi Margus Vihmani sõnul on eelkõige siht keskkonnasõbralike kütuste valdkonnal.

Seotud lood

Börsiuudised
  • 24.01.24, 10:27
Tallinna Sadama äripartneri suhtes algatati saneerimine
Harju maakohus alustas eelmisel reedel MPG AgroProductioni saneerimisprotsessi ja määras selleks nõustaja.
Saated
  • 09.01.24, 07:50
Riia Sillave: tarnete kallinemine sõltub Suessi kanali kriisi kestusest
Kui Punases meres tegutsevate mässulistega seotud Suessi kanali kriis kestab kauem kui mitu nädalat, siis võib see hakata rohkem tõstma tarnete hindu, ütles Muuga konteinerterminali käitava HHLA TK juht Riia Sillave.
Uudised
  • 14.12.23, 13:22
Tallinna Sadam taotleb äripartneri pankrotti
Harju Maakohus võttis menetlusse Tallinna Sadama poolt esitatud pankrotiavalduse MPG AgroProduction vastu, kuna viimane ei täida oma kohustusi, teatas ettevõte börsile.
Uudised
  • 20.12.23, 07:50
Uus kriis lükkas transiidi kõikuma. Ettevõtja: "See lisakulu kandub kindlasti lõpptarbijale üle"
Jeemeni lääneosa valitsevad huthi mässulised on pannud raketi- ja droonirünnakutega kinni maailma ühe olulisima transiidikoridori.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 11:20
Nutikas ladu loob konkurentsieelise: Nixor aitab luua täielikult automatiseeritud logistikalahenduse
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele