• 21.03.23, 11:23

Komisjon tegi otsused raskete autoveoalaste rikkumistega vedajate suhtes

Transpordiametis toimunud autokaubaveo komisjonis vaadati läbi haldusmenetluses olevate vedajate selgitused ning viieteistkümne vedaja suhtes tegi autokaubaveo komisjon otsused.
Autokaubaveo komisjoni eesmärk on tagada autovedudel aus konkurents, liiklusohutuse tõhustamine ja õigusaktide järgimine.
  • Autokaubaveo komisjoni eesmärk on tagada autovedudel aus konkurents, liiklusohutuse tõhustamine ja õigusaktide järgimine. Foto: Andras Kralla / Äripaev
Komisjon tegi ettepaneku ühe ettevõtte tegevusloa peatamiseks ning üheksa ettevõtte ühe või kahe sõiduki tegevusloa kinnitatud ärakirja kehtivuse peatamiseks. Seitsme ettevõtte osas tehti ettepanek majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumile (MKM), Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsioonile (ERAA) või tööinspektsioonile täiendava kontrolli läbiviimiseks. Menetlus lõpetatakse kolme ettevõtte osas meetmeid rakendamata.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.12.24, 10:27
Maksuvõlglaste arv on kasvanud 35%, pankrotis ettevõtete arv 48%
Eesti ettevõtlusmaastikul on viimastel aastatel ilmnenud murettekitav trend: maksuvõlgade ja pankrottide arv kasvab märgatavalt. Statistika näitab, et maksuvõlglaste arv on viimase kolme aastaga suurenenud 35% ning pankrotis ettevõtete arv koguni 48%. Sellises olukorras on oluline, et ettevõtted saaksid oma võlanõuded kiiremini ja efektiivsemalt lahendatud. Siin tulebki appi Infopanga võlaregister, mis pakub innovatiivset ja praktilist lahendust võlgnikega tegelemiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele