• 06.10.22, 09:58

Konkurentsiamet keelas Express Posti müügi Eesti Postile

Konkurentsiamet ei lubanud AS Express Posti müüki Omniva kaubamärgi all tegutsevale AS Eesti Postile, selgub kolmapäeval vahetult enne börsipäeva lõppu avaldatud Ekspress Grupi börsiteatest.
Ekspressi Grupp ja Postimees Grupp ei saanud posti kojukandeteenust pakkuvat firmat Express Post Konkurentsiameti vastuseisu tõttu Eesti Postile müüa.
  • Ekspressi Grupp ja Postimees Grupp ei saanud posti kojukandeteenust pakkuvat firmat Express Post Konkurentsiameti vastuseisu tõttu Eesti Postile müüa.
  • Foto: Andras Kralla
AS Ekspress Grupp, AS Postimees Grupp ja AS Eesti Post sõlmisid 2. märtsil 2022. aastal aktsiate ostu-müügilepingu, millega AS Eesti Post oleks omandanud 100% osaluse ASis Express Post. Tehing vajas konkurentsiameti heakskiitu.

Seotud lood

Uudised
  • 03.03.22, 09:48
Omniva ostab meediamajadelt kojukandeäri
Ekspress Grupp ja Postimees Grupp müüvad suuremates linnades ajalehtede kojukande teenust pakkuva ASi Express Post riigile kuuluvale postifirmale Omniva. Tehingu eesmärk on leida ajalehtede kojukandele jätkusuutlikum majandusmudel.
Uudised
  • 28.09.22, 15:33
Omniva on kõige kiiremini kasvav bränd Baltikumis
Äsja avaldatud BRAND CAPITALI Baltikumi armastatuimate brändide uuringus hinnati Omniva kõige kiiremini kasvavaks brändi ja arvati kolme hinnatuma brändi hulka.
Saated
  • 14.09.22, 11:33
Omniva juht selgitab: miks panustavad rohkem Leedule, kui Eestile
Omniva juht Mart Mägi rääkis hommikuprogrammis, et ettevõte teenib Leedu turul paremat tootlust ning just sel põhjusel laiendatakse äri Leedus.
Uudised
  • 01.09.22, 11:17
Omniva majandustulemusi mõjutas jätkuvalt sõjategevus Ukrainas
Omniva kontserni poolaasta käive ja kasum jäid alla ootustele, tulemust mõjutasid rahvusvaheliste teenuste mahtude langus, kasvavad energiahinnad, madalam tarbijate kindlustunne ning ka ühekordsed kulud.
  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele