• 28.09.21, 15:50

Võrdlus: millised logistikaplatvormid on täna saadaval?

Logistikauudised lasi asjahuvilistel uurida, milliseid erinevaid platvorme on turule tulnud ning millised on nende toimimispõhimõtted. Kuue erineva platvormi võrdlus näitas, et juba praegu on olemas igati head digitaalsed alternatiivid tavapärasele e-posti ja telefoni teel tellitavatele logistikateenustele.
Digitaalseid logistikalahendusi on saadaval juba mitmeid.
  • Digitaalseid logistikalahendusi on saadaval juba mitmeid.
  • Foto: Pixabay
Platvormide puhul mängib arendajate piirkond päris suurt rolli. Näiteks võib mõne suurema platvormi liitumisprotsess venida kuude pikkuseks või lõppeda sootuks negatiivse vastusega. Seega keskenduti eeskätt Eestiga seotud platvormidele, tuues võrdluseks kõrvale ka maailma suurimaid tegijaid. Valikusse jäid kokku kuus platvormi: Cargoson, MyDello, Speys, Truck4Goods, Forto ja Flexport.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele