Eesti päritolu automüügi tarkvarafirma Modera kavatseb oktoobris korraldada Nasdaqi alternatiivturul aktsiaemissiooni, et kaasata lisakapitali Skandinaaviasse ning Kesk- ja Ida-Euroopasse laienemiseks, teatas ettevõte.
Tarkvara kaudu autotootjat, maaletoojat, edasimüüjat ja klienti ühendav Modera on ettevõtte enda teatel kasvanud Baltikumis turuliidriks. “Nüüd soovime teha järgmise sammu ning võtta lähimate aastate jooksul TOP3 positsioon juba Läänemere piirkonnas,” ütles Modera juhatuse liige Raido Toonekurg.
Seekord on lisaks autosõpradest saatejuhtidele Hindrek Männikule ja Tõnu Trammile stuudios Auto Forte juhatuse liige ja autoturu ekspert Raido Toonekurg.
United Motors AS on sõlminud lepingu Peugeot ja Hyundai esindaja Auto Forte Tallinn OÜ 100% osaluse ostmiseks. Auto Forte Tallinn on Eesti suurim ja vanim Peugeot edasimüüja, alates 2015. aastast esindab Auto Forte ka Hyundai kaubamärki.
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.