Läti kütusefirma AS Virši-A, kes teatas kevadel 2021. aasta teises pooles planeeritud aktsiate noteerimisest Nastaq Baltic First Northil, avaldas läinud aasta majandusaruande, millest selgub märkimisväärne kasumlikkuse kasv.
Virši tankla.
  • Virši tankla.
Virši konsolideeritud majandusaasta aruande kohaselt ulatus 2020. aastal kasum kontserni tasandil ligi 4,2 miljoni euroni, mis on 17,8% rohkem kui aasta varem, samas kui EBITDA oli 7,8 miljonit eurot, mis osutab 6,5% suurusele kasvule.

Seotud lood

Uudised
  • 02.08.21, 10:34
Olerex ostab Läti tanklaketi KOOL
Kütusemüüja Olerex valdusfirma Aqua Marina AS sõlmis lepingu KOOL Latvija tanklaketi ostuks Lätis, ettevõtte strateegiline eesmärk on saada Läti juhtivaks tanklaketiks.
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 15:24
Mööbel ei jõua kohale iseenesest: kuidas logistika määrab e-poe kliendikogemuse
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele