Märtsikuus andis ELMO Rent teada, et edaspidi oskavad nende autod sõita järgmise kasutaja juurde ise. Nüüd näitab ja räägib ettevõte, kuidas nende tehnoloogia töötab.

- Auto kaugjuhtimine Elmo Rendi kontorist.
- Foto: Brait Pilvik
“Kui linnapildis paistab, justkui sõidaks auto ilma juhita, siis tegelikult see pole päris nii. Auto on varustatud meie poolt arendatud, kaasaegse sidetehnikaga ning seda juhitakse hoopis meie kontorist. Kaugjuhtija istub siin justkui simulaatoris, millel on reaalajas otseühendus autoga,” selgitab ELMO Rendi tegevjuht Julia Nekrassova ettevõtte pressiteates.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Igas ärivaldkonnas leiab hulgaliselt ettevõtteid, kes väidavad end olevat usaldusväärsed. Aga kes seda tegelikult kinnitab? Alates 2023. aastast on sellele vastus selgem kui kunagi varem: Infopank väljastab andmepõhise Usaldusväärse Ettevõtte sertifikaadi, mis tõstab ettevõtte usaldusväärsust nii klientide, partnerite kui tööturu silmis.