Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Osulate piletimüügiplatvorm seljatas Leedus Siemensi
Leedu Raudtee sõlmis Eesti IT-ettevõttega Turnit viieaastase lepingu, millega viiakse kogu Leedu rongipiletimüük üle Tartus arendatud Turnit Ride pilvepõhisele lahendusele. Konkursil edastas Turnit isegi tehnoloogiahiiglast Siemensit.
Leedu Raudtee reisijateveoga tegeleva äriüksuse LTG Link opereerib 53 rongi 17 kohalikul ja 4 rahvusvahelisel liinil.
Foto: LTG Link
Enam kui seitsme miljoni euro suuruse lepingu raames liidetakse kõik olemasolevad ja uued piletimüügikanalid terviklikuks platvormiks. Ühtlasi saavad Leedu rongireisijad esmakordselt võimaluse kasutada pileti ostmiseks ka mobiilirakendust.
Raskete esemete tõstmine on paljudes töökohtades igapäevane osa tööst. Selleks, et vältida keha ülekoormamist ja vigastusi, on oluline kasutada õigeid tõstmisvõtteid.