• 10.11.20, 12:31

USA ja Euroopa Liidu tariifisõda kogub hoogu

Euroopa Liit ähvardab alates tänasest kehtestada 4 miljardi dollari väärtuses USA kaupadele tariifid, kirjutab Bloomberg.
Eelmisel aastal sai USA tariifidega pihta Prantsuse vein. Nüüd on aeg Ameerika pähklite ning kange alkoholi käes.
  • Eelmisel aastal sai USA tariifidega pihta Prantsuse vein. Nüüd on aeg Ameerika pähklite ning kange alkoholi käes.
  • Foto: Reuters/Scanpix
Euroopa Liidu ja USA vaheline kaubandussõda on eskaleerunud seoses tüliga lennukitootjate Airbusi ja Boeingu toetamisel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 11:20
Nutikas ladu loob konkurentsieelise: Nixor aitab luua täielikult automatiseeritud logistikalahenduse
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele