• 25.08.20, 14:29

Galerii: linnajuhid saatsid uued gaasibussid liinidele

Tallinnasse jõudsid uued keskkonnasõbralikud surugaasibussid, mille kasutuselevõtuga väheneb Tallinna ühistranspordi ökoloogiline jalajälg linnakeskkonnale umbes 25 000 tonni võrra aastas.
Galerii: linnajuhid saatsid uued gaasibussid liinidele
  • Foto: Liis Treimann
Uute gaasibusside soetamine on strateegiline eesmärk asendada aastaks 2025 kõik tänased diiselbussid keskkonnasõbraliku ja kaasaegse alternatiiviga, millel on standardvarustuses nii konditsioneer kui ka näiteks USB-pistikud ja turvakaamerad.

Seotud lood

Uudised
  • 07.07.20, 13:06
Biogaasibussid hakkavad Tallinnas testsõite tegema
Tallinna jõudsid sel nädalal esimesed kaks biometaanil sõitvat bussi, mis eduka testperioodi läbimisel alustavad liinivedu.
Uudised
  • 06.08.20, 13:56
TLT test: elektribuss on märkimisväärselt soodsam
Tallinna Linnatranspordi AS (TLT) testis juunist kuni juuli keskpaigani Tallinna tänavatel elektribussi. Analüüs näitas, et sõiduk suutis ühe laadimisega sõita 170 kuni 180 km ning tegemist oli märkimisväärselt soodsama lahendusega.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.25, 14:15
Millised on laonduse trendid täna ja tulevikus?
Laonduse arengut suunavad mitmed megatrendid, nagu tehnoloogia areng, globaliseerumine, keskkonnasäästlikkus, rahvastiku vananemine ja väärtushinnangute muutumine. Need trendid toovad kaasa vajaduse digitaliseerimise ja automatiseerimise järele, rohetehnoloogiate integreerimise ning töötajate oskuste arendamise vastavalt muutuvatele nõudmistele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele