• 06.08.20, 12:32

Eesti tänavatel hakkavad vurama katusega elektrijalgrattad

Tudengivormelitega aastaid kätt harjutanud VOK ettevõtte tegijad on äsja välja tulnud esimese uue põlvkonna elektrirattaga, mille demomudel juba liigub Tallinnas.
Neljarattaline kabiiniga VOK elektriratas.
  • Neljarattaline kabiiniga VOK elektriratas.
  • Foto: VOK Bikes
Tegu on neljarattalise suletud kabiiniga elektrirattaga. „See on mõeldud elektritõukerataste ja elektrirataste kõrvale, et natukene seda autode ülemvõimu peatada,“ sõnas ettevõtte üks asutajatest Indrek Petjärv Äripäeva raadio saates Cleantech.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.25, 14:15
Millised on laonduse trendid täna ja tulevikus?
Laonduse arengut suunavad mitmed megatrendid, nagu tehnoloogia areng, globaliseerumine, keskkonnasäästlikkus, rahvastiku vananemine ja väärtushinnangute muutumine. Need trendid toovad kaasa vajaduse digitaliseerimise ja automatiseerimise järele, rohetehnoloogiate integreerimise ning töötajate oskuste arendamise vastavalt muutuvatele nõudmistele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele