DSV Estonia AS teenis 2019. aastal 97,01 miljoni euro suuruse käibe juures 2,32 miljonit eurot tegevuskasumit, selgub ettevõtte äriregistrile esitatud majandusaasta aruandest.

- Liiklus Tallinn-Tartu maanteel.
- Foto: Andras Kralla / Äripaev
Mullusega võrreldes kasvas ettevõtte müügitulu 0,17 % ja tegevuskasumi rentaablus oli 2,39 % (aastaga kasvas 0,22 protsendipunkti). Aruandeaasta lõpus töötas ettevõttes 179 töötajat (täistööajale taandatult) ja aastaga kasvas töötajate arv 6 võrra. 2018. aastal oli ettevõtte müügitulu 96,85 miljonit ja tegevuskasum 2,10 miljonit eurot.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ligi 29 aastat Eesti suurimat logistikaettevõtet DSV Estonia AS juhtinud Jaan Lepp lahkub aasta lõpus ametist, tema koha võtab üle firma regionaaldirektor Alvar Tõruke.
Transpordifirmad tervitavad valitsuse otsust langetada diisliaktsiisi, samas veofirma rahakotti see ülemäära paksemaks ei tee.
Laonduses toimuvad muutused ei käi ammu väikeste sammudega, vaid areng on hoogne ja igapäevane. Kui veel hiljuti tähendas automatiseerimine peamiselt roboteid, siis nüüd räägitakse üha enam sellest, kuidas kogu ladu tervikuna targemaks muuta. Tehisintellekt, andmepõhine juhtimine ja väiksemad, kliendile lähemal asuvad laokeskused on suund, kuhu ollakse teel.