RB Rail tegevjuht astub ootamatult tagasi

Täna teatas kolme Balti riigi ühisettevõtte RB Rail AS tegevjuht ja juhatuse esimees Timo Riihimäki oma tagasiastumisest isiklikel põhjustel. Tema viimane tööpäev ettevõttes on 19. detsember.

Timo Riihimäki  Foto: RB Rail AS

„Oleme Timo Riihimäki tagasiastumise pärast löödud, kuid austame tema otsust. Tänan teda nõukogu nimel tehtud töö eest ja soovin talle tulevikuks palju edu,” kommenteeris RB Rail AS nõukogu esimees Karolis Sankovski.

Ta lisas, et uue juhi leidmiseni tagavad ühisettevõtte sujuva tegevuse teised juhatuse liikmed ja kogu RB Rail AS meeskond. Sankovski lisas, et peagi liitub meeskonnaga ka programmijuht, kes vastutab Rail Baltica projektiga seonduvate tegevuste tõhusa elluviimise eest.

„Mul on kahju lahkuda, sest Rail Baltica on põnev projekt, mille nimel tööd teha. Tänan RB Rail AS töötajaid, sidusrühmi, rahvusvahelisi partnereid ja nõukogu koostöö ning toetuse eest,“ kommenteeris ühisettevõttest lahkumist Timo Riihimäki.

Riihimäki juhtimise ajal toimusid projektis olulised edusammud. Algatati projekteerimistööd Rail Baltica põhiliinil 411 kilomeetri ulatuses ning lisaks hanked projekteerimistöödele 236 kilomeetri ulatuses. Lisaks arendas Riihimäki ettevõtte struktuuri. Näiteks loodi projekteerimis- ja ehitusetappide edukaks ning efektiivseks rakendamiseks projektijuhtimise osakond. Samuti tugevdas Riihimäki tõhusama hankeprotsessi tagamiseks RB Rail AS hankeosakonna rolli.

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Ana Tilkson
Ana TilksonReklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150