Paldiski-suunaliste rongide sõiduplaani tulevad muudatused

Alates tuleva nädala esmaspäevast, 26. augustist lisanduvad Paldiski suunas reisijatele rohkemate sõiduvõimaluste pakkumiseks ka asendusbussid. Hommikusel ajal on sõiduplaanis ka täiendav Keila-Tallinna rong.

Remonttööde tõttu saab Klooga jaamas kasutada vaid ühte teed. Pildil raudtee remont Lehtse lähedal.  Foto: Andras Kralla

„Kuivõrd remonttööde tõttu saab Klooga jaamas endiselt kasutada vaid ühte teed, ei ole meil võimalik Paldiskisse harjumuspärase sagedusega sõita. Samas algab peagi kooliaeg ning läbi on saanud ka puhkused, mistõttu on reisijaid üksjagu rohkem. Seetõttu anname Keila ja Paldiski vahel lisaks rongidele käiku ka bussid,“ ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

„Bussidega asendame tööpäeviti pea kõik rongid, mis remonttööde tõttu praegu sõita ei saa. Palun tähele panna, et osadel juhtudel sõidab Paldiskisse kaks bussi – üks teeb peatuse kõikides vahepeatustes, teine aga sõidab otse Paldiskisse. Nii saavad Paldiski inimesed kiiremini kohale. Kindlasti tuleks jälgida bussidel olevaid infosilte, et valida õige buss.“

Loe lisaks

„Et pakkuda oma klientidele piisavalt istekohti, oleme teinud sõiduplaani ka teisi muudatusi, mis võimaldavad õhtusel tipptunnil kasutada kahte kokku haagitud rongi. Samuti anname ületäituvuse vähendamiseks ja ajaliselt sobivama sõiduvõimaluse pakkumiseks hommikusel tipptunnil käiku täiendava Keila-Tallinna rongi. Need muudatused võimaldavad meil loobuda ka rataste vedamise keelust Tallinna linna sees, mis läänesuunal praegu kahel rongil tööpäeviti kehtivad,“ rõhutas Kongo.

Täpsem info sõiduplaanimuudatuse kohta on leitav Elroni kodulehelt ja peagi ka ooteplatvormide infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Jaga lugu:
Seotud lood
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Ana Tilkson
Ana TilksonReklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150