• 26.09.18, 14:55
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tühjaks jooksnud firma: ajame asju nagu Moskva pättidega

Sel suvel juhtidest ja töötajatest ilma jäänud logistikafirma Via3L Spedition nõuab kõigilt lahkunutelt ning nende uuelt tööandjalt 7 miljonit eurot, sest firma töötajatest ja kliendisuhetest tühjaks tegemist valmistati ette pikka aega.
Via3L Speditoni hinnangul oli tegu kõlvatu konkurentsiga.
  • Via3L Speditoni hinnangul oli tegu kõlvatu konkurentsiga.
  • Foto: Toomas Huik
„Mul on ka kahju, et need asjad nii on, aga meie võitleme õigluse eest,“ ütles Via3L Speditoni omanikeringi ja pärast intsidenti ka juhatusse kuuluv Meelis Saaresalu täna Äripäevale pärast seda, kui vastaspoole advokaat Paavo Koch oli nimetanud endiste töötajate kohtusse kaebamise pretsedendituks Eesti õigusruumis.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 13:57
Raben Eesti logistikateenused vastavad kohalikele vajadustele, aga Euroopa mõõtkavas
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele