• 23.04.18, 13:39
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Volvo Trucks asutas kasutatud veokite ettevõtte

Volvo Trucks asutas oma kasutatud veokite äri edendamiseks Euroopas ettevõtte Arrow Truck Sales, mis alustab tööd 2018. aasta sügisest.
Andreas Gustafsson ja Mikko Nevala
  • Andreas Gustafsson ja Mikko Nevala
  • Foto: Volvo Trucks
Arrow Truck Sales GmbH on 1950. aastal Põhja-Ameerikas asutatud samanimelise firma tütarettevõte, mis hakkab täiesti iseseisvalt tööle Volvo Trucks esinduste heaks Euroopas. Esmalt on plaan alustada väikse ettevõttena, mille peakontor asub Berliinis, lennujaama lähedal ja veokite teele jäävas asukohas Volvo Truck Center Wildau lähedal.
"Kasutatud veokid on tähtis osa meie praegusest ärimudelist ja suure tõenäosusega kasvab selle tähtsus veelgi seoses klientide kasvava sooviga omada veokeid paindlike lahenduste abil," ütles Roger Alm, Volvo Trucks Europe president.
Arrow Truck Sales GmbH tegevjuhiks määrati Andreas Gustafsson, kes on töötanud Volvos alates 2004. aastast. Uue ettevõtte ostu- ja müügijuhiks määrati Mikko Nevala, kes hetkel on kasutatud veokite osakonna juht ettevõttes Volvo Trucks Finland.

Artikkel jätkub pärast reklaami

"Kasutatud veokite turg on täna väga digitaalne. Siiski, online turundus ja e-kaubandus on valdkonnad, kus võiksime veelgi areneda. Eesmärgiks on muuta kliendile kasutatud veoki leidmine ja ost lihtsaks ja mugavaks," ütleb Andreas Gustafsson, Arrow Truck Sales GmbH tegevjuht.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.26, 09:40
Kuidas olla nähtav ja usaldusväärne samal ajal?
Igas ärivaldkonnas leiab hulgaliselt ettevõtteid, kes väidavad end olevat usaldusväärsed. Aga kes seda tegelikult kinnitab? Alates 2023. aastast on sellele vastus selgem kui kunagi varem: Infopank väljastab andmepõhise Usaldusväärse Ettevõtte sertifikaadi, mis tõstab ettevõtte usaldusväärsust nii klientide, partnerite kui tööturu silmis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele