Sanitexi juhatuse liikme Valentas Šulskise viimane tööpäev on 9. veebruar. Ettevõtte uus juht tuleb Leedust.

- Sanitexi juhatuse liige Valentas Šulskis. Foto: Raul Mee
„Ma juhtisin ettevõtet 6 aastat ning minu peamiseks ülesandeks oli äri arendamine ja kontsernile tugeva vundamendiga ettevõtte loomine,“ ütles Šulskis Äripäeva teemaveebile
kaubandus.ee-le.
Šulskise juhtimise ajal kasvas ettevõtte töötajate arv 30lt enam kui 400 inimeseni ja käive 20 miljonilt 190 miljoni euroni.
Šulskis on rahul, et on oma ametiajal sõlminud mitmeid olulisi distributsiooni kokkuleppeid JTI, Philip Morris Eesti, Mars Eesti, Estrella ja teiste tuntud ettevõtetega. 2015. aastal avati esimene Promo Cash&Carry kauplus ning aasta hiljem sai valmis ettevõtte uus kontor ja logistikakeskus.
Sama aja jooksul on Sanitex ostnud ka kaks uut ettevõtet - logistikaettevõtte Agora DC ja müügiautomaatide ettevõtte Espressoblue.
„Väga lühikese ajaga on Sanitexist saanud valdkonna suurim ettevõtte Eestis,“ on Šulskis uhke tehtud töö üle.
Seda, mida ta täpselt tegema hakkab ja millised on uued väljakutsed, ei soovinud Šulskis veel avaldada, kuid ütles, et ettevõtte uus juht tuleb Leedust.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Detsembris 2024 taasavati pidulikult Pariisi Notre-Dame’i katedraal, kuhu jõudis kingitusena ka Estonia klaver. Klaveri kinkisid katedraalile Eesti ettevõtjad ning õrna, ent samas üle poole tonni kaaluva pilli keeruka transpordi Prantsusmaale organiseeris heategevusena DSV Estonia.