• 09.01.18, 15:36
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Aktsiisitõus jõudis tanklatesse

Täna jõudis kätte päev, mil uue aasta algusest jõustunud bensiini aktsiisitõus ja hiljutine maailmaturu hinnatõus kajastub ka lõpphinnas tarbijatele, vahendas ERRi uudisteportaal.
Kütusehinnad tõusid 1,3 euroni.
  • Kütusehinnad tõusid 1,3 euroni.
  • Foto: EPA
Neste tõstis bensiini liitrihinda seitsme sendi võrra 1,319 euroni. Diislikütus maksab teisipäevase seisuga 1,299 eurot. Hinnatõusuga lubas kaasa minna ka Olerexkirjutas ERR.
Eelmisel nädalal prognoosis Neste kommunikatsioonijuht Risto Sülluste, et aktsiisitõus ja maailmaturu hinnatõus kajastub Eesti jaemüügi hindades käesolevast nädalast. "Eeldusel, et maailmaturuhinnad jäävad praegusele tasemele ning tanklate madalama aktsiisiga kütusevarud lõppevad, võib bensiini hind tõusta üle 1,3 euro järgmisel nädal," ütles ta möödunud neljapäeval.
ERR märgib, et bensiini ja diislikütuse hind on olnud senisest hinnatasemest kõrgem 2012. aasta jaanuarist kuni 2014. aasta oktoobrini, ulatudes kohati 1,46 euroni.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Äripaev

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 11:48
Andmetark juhtimine: Kuidas kõhutunde asemel usaldada fakte ja võita konkurente?
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele