Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Omniva juhatuse liikmeks saab Jaan Sildam

Omniva (AS Eesti Post) nõukogu valis ettevõtte juhatusse kolmanda liikme, kelleks saab Omniva finantsvaldkonna juht ja juhtkonna liige Jaan Sildam. Jaan Sildam asub juhatuse liikmena ametisse 1. veebruaril 2018. Juhatuse liikme leping sõlmitakse 5 aastaks.
Omniva juhatusse kuulub ka Ansi Arumeel.
  • Omniva juhatusse kuulub ka Ansi Arumeel.
  • Foto: Meeli Küttim
Omniva nõukogu esimehe Bo Henrikssoni sõnul on finantsvaldkonna toomine juhatuse tasemele oluline arvestades ettevõttes käsil olevaid suuri investeeringuid ja logistikaturul toimuvaid kiireid muutusi nii konkurentsiolukorras kui ärimudelites, teatas Omniva. 
Omniva juhatusse kuuluvad juhatuse esimees Joona Saluveer ning juhatuse liikmed Ansi Arumeel ja Jaan Sildam.
Jaan Sildam töötab Omnivas 2016. aastast. Enne Omnivaga liitumist töötas ta P. Dussmann Eesti OÜ ja SIA P. Dussmann juhatuse liikme ja Dussmann kontserni Baltikumi finantsjuhina. Eelnevalt on ta töötanud erinevatel ametikohtadel rahvusvahelises tehnoloogiaettevõttes Siemens ja meediakontsernis Age Com ning omab kogemust ka start-up maailmas tegutsemisest.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Jaan Sildam on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli finantsanalüüsi ja raamatupidamise erialal ning täiendanud ennast erinevates juhtimis- ja arenguprogrammides.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 16:07
Kas tõstad õigesti? Need on levinuimad vead raskuste teisaldamisel
Raskete esemete tõstmine on paljudes töökohtades igapäevane osa tööst. Selleks, et vältida keha ülekoormamist ja vigastusi, on oluline kasutada õigeid tõstmisvõtteid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele