6. september 2016
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Tallinki kaubaveoühikute maht kasvas

Regal Star.
Autor: Tallink

Tallinki kaubaveoühikute maht kasvas selle aasta augustis 7,4% 26 775ni, selgub börsiteatest.

AS Tallink Grupp vedas selle aasta augustis 961 851 reisijat, mis on 2,7 protsendi võrra enam kui eelmise aasta samal ajal. Kaubaveoühikute maht suurenes aga 7,4 protsenti, 26 775ni. Reisijate sõidukite vedu kasvas 3,5 protsendi võrra, 125 911 ühikuni.

Allpool on välja toodud täpsem statistika riigiti.

              
August 2016
August 2015
Reisijaid961851936247
Soome-Rootsi289581287112
Eesti-Soome521048496692
Eesti-Rootsi101081101811
Läti-Rootsi5014150632
Kaubaveoühikud2677524941
Soome-Rootsi50675132
Eesti-Soome1784816269
Eesti-Rootsi34303035
Läti-Rootsi430505
Reisijate sõidukid125911121664
Soome-Rootsi2392422333
Eesti-Soome8752985308
Eesti-Rootsi80578023
Läti-Rootsi64016000

Autor: Äripaev

Jaga lugu
Logistikauudised.ee toetajad:
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077