Jaana Pikalev • 24. oktoober 2011
Jaga lugu:

Klaster kutsus külla transiidipartnerid Kasahstanist ja Kanadast

Majandus- ja kommunukatsiooniministeeriumi ning Eesti Logistikaklastri kutsel saabuvad käesoleval nädalal Eestisse transiidikonverentsile strateegilised koostööpartnerid Kasahstanist ja Kanadast.

Transiidikonverentsi läbiv teema on seekord uus transpordikoridor  mida kutsutakse Atlandiüleseks Hobuserauaks ning mis kulgeb Memphisest Venemaale ja Kasahstani läbi Halifaxi ja Tallinna sadamate.  

Kolmapäeval Tallinnas toimuvale konverentsile saabub Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Partsi kutsel ametlik äridelegatsioon Kasahstanist. Logistikaklastri kutsel saabuvad strateegilised koostööpartnerid Halifaxist, Venemaalt ning peamistest konteinerisadamatest Saksamaal ja Hollandis, mille kaudu konteinerid Tallinnasse jõuavad.

Konverentsil antakse põhjaliku ülevaate selle transpordikoridori erinevaid osasid opereerivatest partneritest, pakutavate võimaluste ulatusest ja konkurentsieelistest. Logistikaklastri poolt välja arendatav süsteem loob arvestatavad võimalused kõikidele Eesti ekspedeerijatele, samuti importööridele, eksportööridele ja traderitele.

 

Jaga lugu:
Seotud lood
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee