Balti laevaremonditehase (BLRT) territooriumil süttinud laohoone kustutustööd kestsid kogu öö ja jätkuvad päästetööde juhi sõnul ilmselt täna õhtuni.
Eile pärastlõunal kell 15.10 sai häirekeskus teate BLRT territooriumil asuvas laohoones põlevatest küttepuudest, vahendas ERR. Täna jätkub laohoone ühes osas, umbes 1500 ruutmeetri suurusel pinnal viie meetri kõrguste kuhjadena ladustatud küttepuude kustutamine, teatas Põhja-Eesti päästekeskus.
Kustutustöid püütakse kiirendada, otsides võimalusi osaliselt sisse varisenud katuse ja kahjustatud konstruktsioonidega hoone seest kustutamiseks ning põlenud materjali väljaveoks.
Sündmuskohal töötab kolm päästemeeskonda, pästetööde juhi hinnangul kestavad kustutustööd vähemalt täna õhtuni.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
BLRT Grupi territooriumil eile põlema süttinud laohoone oli välja renditud teisele ettevõttele, mille kahju ulatub ligi 70 000 euroni.
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.