• 07.04.11, 16:11
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Torm võib homme praamid seisma panna

Täna õhtuks jõuab koos tsükloniga Ingo saarte ning Väinamere ja Liivi lahe kohale torm, ütles EMHI sünoptik Merike Merilain, mis võib jääd purustades praamiliiklust häirida.
Lisaks tugevale tuulele on ööseks oodata vihma ja lörtsi ning sademete ja tuule koosmõjul hakkab merel jää purunema, mis võib Merilaini sõnul hakata aga praamiliiklust takistama. "Kes on plaaninud näiteks reede hommikul hakata Hiiumaale või Saaremaale minema, võib juhtuda, et ta jääb mitmeks tunniks sinna praami peale või kas praam üldse väljub."
Saaremaa Laevakompanii teenindusjuht Anu Hiiuväin ütles ERR-i uudisteportaalile, et praamiga sõita planeerijatel on kõige mõistlikum jälgida veebilehte tuulelaevad.ee, kust saab kõige operatiivsemat infot võimalike graafikumuudatuste kohta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.01.25, 11:12
Nähtamatu ajaröövel, millele on aga lahendus
Kujutagem ette ühe ettevõtte keskastmejuhti, kes peab nädala lõpus kaitsma oma aasta plaane. See vajab paaritunnist keskendumist ja asi saaks tehtud. Pärast hommikukohvi otsustab ta enne veel „kiirelt“ uudiseid sirvida ja meilid üle vaadata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele