• 10.03.11, 09:48
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Riia lennujaam plaanib ulatuslikke renoveerimistöid

Riia Lennujaam sõlmis projektlepingu lennuradade renoveerimiseks.
Lennujaam tahab renoveerida lennuradade katet  ja uuendada raja valgustussüsteemi viies selle kooskõlla rahvusvaheliste standarditega, samuti on plaanis ehitada täiendavaid ruleerimisteide ja rekonstrueerida perroonile.
Plaanide kohaselt peaks tööde käigus valmima ka lennukite jäitevastased platvormid, uus angaar lennukite pesemiseks ja samuti angaar jäätmete kogumiseks.
"See projekt on lennujaamale väga oluline mitmel põhjusel: esiteks, rajad peavad olema sertifitseeritud 2013. aastaks. Teiseks peame suurendama lennuradade arvu nii palju kui võimalik, et meil oleks olemas kiired ruleerimisteed , "selgitas Riia Lennujaama juhatuse esimees Arnis Luhse.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kõnealust projekti aitab rahastada Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfond. Projekti arendamistööd peaksid lõpule jõudma tänavu novembriks ning ehitustöid viiakse läbi plaanide järgi 2012.-2013. aastani. Projekti kogumaksumuseks on 94 836 900 eurot, millest 58 243 500 eurot katab fond.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 13:57
Raben Eesti logistikateenused vastavad kohalikele vajadustele, aga Euroopa mõõtkavas
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele