Mitmete kütuseettevõtete juhid pidasid tõenäoliseks, et Liibüa rahutused mõjutavad mootorikütuste hindu ka Eestis.
"Eilse päevaga tõusis diislikütuse hind maailmaturul neli protsenti. Nii kiire kasv võib tõsta selle hinda ka Eesti turul," ütles Olerexi direktor Antti Moppel ERRi venekeelsele uudisteportaalile.
Alexela Oili juhatuse liige Ain Kuusik kinnitas samuti, et autokütuste hinnatõus on Eestis väga tõenäoline. "Millal täpselt Liibüa olukord meie bensiinihinda mõjutab, sõltub Eestis olemasoleva kütusetagavara käibetempost. Hinnatõus on väga tõenäoline, aga praegu on raske seda detailsemalt kommenteerida," märkis ta.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kindlasti hakkab toornafta hinnatõus kütustehindadele mõju avaldama ning siis on asi väga karm, rääkis transpordifirma Aviator OÜ tegevjuht ja üks omanikest Urmet Maripuu.
Moodsad laolahendused sisaldavad lisaks digitaalsele tarkvarale ning robottõstukitele pool- ja täisautomaatseid riiulisüsteeme, tornladusid ning komplektseid turvalahendusi, mis lahendavad kogu ettevõtte siselogistika. Willenbrock Baltic OÜ projektijuht Jaan Viita rõhutab, et oluline on vaadata siselogistikat tervikuna, sest vaid nii saab välja töötada maksimaalset kasu toova terviklahenduse.