Rahvusvahelise posti saamine ja edastamine on häiritud seoses lennuliikluse sulgemisega mitmetes Euroopa lennujaamades.
Raskete ilmastikuolude tõttu on lennujaamade töö tugevasti häiritud, näiteks Frankfurdi lennujaam on tühistanud tänahommikuse seisuga 370 lendu, teatas Eesti Post.
Tõrkeid võib esineda ka pärast lennuliikluse taastamist, kuna Finnairi ja Hollandi Posti töötajad streigivad.
Eesti Post palub varuda kannatust ja vabandab võimalike viibimiste pärast.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Stockholmi Arlanda lennujaam teatab, et täna alates poole neljast kohaliku aja järgi on lennugraafikus tohutud hilinemised.
Frankfurdi ja Berliini lennujaamad raporteerisid, et on täna tühistanud väga palju lennureise valitsevatele raskete lumeolude tõttu erinevates Euroopa piirkondades.
Euroopa lennuliiklust halvav erakordne lumeuputuse tõttu on suur osa õhtuseid lende hilinemistega.
Laonduse arengut suunavad mitmed megatrendid, nagu tehnoloogia areng, globaliseerumine, keskkonnasäästlikkus, rahvastiku vananemine ja väärtushinnangute muutumine. Need trendid toovad kaasa vajaduse digitaliseerimise ja automatiseerimise järele, rohetehnoloogiate integreerimise ning töötajate oskuste arendamise vastavalt muutuvatele nõudmistele.