Petromaks Stividori ASi tegevjuht Dmitri Kargin kommenteeris augustis Robert Lepiksoni poja ja tema pikaaegse äripartneri osaluse välja ostmist ajendas kontserni loomine.
"Augustis on viidud lõpule ASi Petromaks Stividor 30% aktsiate ostutehing. Eelkõige on see strateegiline investeering. Sünergeetilise efekti suurendamiseks on võimalik kontserni loomine vastastikku täiendavate ressurssidega ettevõtetest," kommenteeris välismaal viininud ettevõtte omaniku Sergei Petrovi esindanud Kargin.
Petromaks Stividori ainuomanik Sergei Petrov on ka Eesti suuremate veovahendajate hulka kuuluva Petromaks Ekspediitori omanik. Logistikast seotud veel Petromaks Container Services OÜ ja Intrakom ASiga.

Seotud lood

Uudised
  • 01.09.10, 09:55
Kadunud Robert Lepiksoni äripartner ostis Petromaksi välja?
Augusti alguses lahkusid kadunud Robert Lepiksoni poeg Erik Lepikson ja pikaaegne äripartneri, Rikaste TOPis figureeriv Valdek Kaurit kaubakäitlusega tegelevast Petromaks Stividorist. Ettevõte koondus täna kõigi Petromaksi nimeliste firmadega seotud Sergei Petrovi kätte.
Uudised
  • 23.12.10, 13:21
Kes on rahastamisskandaali sattunud logistik Sergei Petrov?
Rahastamisskandaali sattunud ettevõtja Sergei Petrov on endine miilits, kes on suutnud Venemaal luua väga hea suhtevõrgustiku, mida näitab kasvõi Venemaa raudtee juhi usaldus tema vastu konfidentsiaalsetes rahaasjades.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.

Enimloetud

1
Uudised
  • 22.06.26, 12:32
SUUR LUGU | Autorong leevendab veoäri kulusurvet. Bioloogiaõpetaja: “Vaheajal sõidan pika rekaga Norra vahet”
Autorongidele Eestis lubatud maanteed on näha portaalis TarkTee
2
  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
3
Uudised
  • 25.06.26, 10:11
Plahvatusohtlikud veosed ajasid riigifirmad omavahel karvupidi kokku
Asekantsler üritab kompromissi vahendada
4
Majandustulemused
  • 25.06.26, 13:02
Puksiirimonopoli käive langes 3 ja ärikasum 2 korda. “Uus normaalsus on ainult kohaliku majanduse kaubamaht”
Töötajate arv ja tööjõukulud on samuti vähenenud kordades - tööjõukulud oli 2025. aastal 4,4 ja 2024. aastal 11,3 mln eurot.
5
Uudised
  • 17.04.26, 13:58
Puust ja punaselt: mida tasub teada 1. juulist jõustuvast kaubikute sõidumeeriku kohustusest?
Lisatud Eda Rembeli ja Priit Tuuna ettekande slaidid ning täismahus video
6
Uudised
  • 19.06.26, 14:20
Ministeerium: tööjõukriis veonduses ei peitu klassiruumis, vaid töötingimustes

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele