• 26.07.10, 15:44
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinna Auna tänav vajus lohku

Tallinnas vajus osa Auna tänavast lohku ja pandi liiklusele kinni, teatab linnvalitsus.
Tallinna Teede AS teehoiu direktor Sergei Kulakov teatas, et seoses tee vajumisega suleti täna osaliselt liiklus Auna tänaval majade nr 11 kuni 15 ees.
 Auna tänavale saab liikluse sulgemise ajal sõita Sõle tänava kaudu ning Auna tänava teises otsas olevate majade juurde Ristiku tänava kaudu.
„Mis tee vajumise põhjustas, seda uurivad maaaluste kommunikatsioonide valdajad,“ ütles Sergei Kulakov ja lisas, et tavaliselt tekkivad sõidutee pinnase ohtlikud vajumised seoses vee- või kanalisatsioonitorude lekkega.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autojuhtidel ja palutakse jälgida ajutiselt paigaldatud liiklusmärke!
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele