Finnair ihkab lähikümnendil saada Põhjamaades parimaks lennufirmaks ja lühimaks sillaks Aasiasse, teatab lennufirma.
Vastavalt visioonile aastaks 2020 tahab Finnair olla Põhjamaades omasuguste seas igati parim, samuti peamiseks Põhjamaade ja Aasia sillaks. Euroopa lõikes soovitakse selleks ajaks kuuluda kolme olulisima Euroopa-Aasia transiit-lennuliikluse tegija hulka.
Finnairi edasise strateegia nurgakivideks on kasvav Aasia turg, parimad lennuühendused ja konkurentsivõimelisimad hinnad, unustamata kvaliteeti, uuenduslikkust ja loovust.
"Meie jaoks olla Põhjamaades number üks tähendab seda, et lendame aina rohkem ja aina kasumlikumalt kui teised ning oleme teistest parimad igal viisil," selgitas lennufirma president ja tegevjuht Mika Vehviläinen.
 
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.06.26, 15:49
Rohkem kui kümme aastat ühisel teel. DHL ja Mercedes-Benz ehitavad usaldust iga saadetisega
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele