Võrreldes eelmise aasta algusega, läbis selle aasta I kvartalis Tallinna Sadamat reisijaid pea kümnendik enam, ilmneb sadama andmetest.
Kui 2009. aasta I kvartalis käis läbi Tallinna Sadama reisijaid 1 369,8 tuhat inimest, siis selle aasta I kvartalis 1 453,1 tuhat inimest ehk 6,1% enam.
Liigiti kasvas kõige jõudsamalt kruiisireisijate arv tasemelt 3 tuhat tasemele 6,1 tuhat inimest ehk 100,4%.
Liinidest andis kasvu Tallinn-Helsingi liin, mille kasutajajte arv tõusis tasemelt 1 167 tuhat reisijat tasemele 1 250,7 reisijat ehk 7,2%. Seevastu Tallinn-Stockholmi liin kahanes 1,8% ehk tasemelt 194,5 tuhat tasemele 191,1 tuhat reisijat.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Paldiski-Kapellskäri liin kaotas reisijaid koguni 15,7% ehk kasutajate arv langes tasemelt 3,4 tuhat inimest tasemele 2,9 tuhat reisijat.
Kaubalaevareisijate arv langes 82,1% ehk tasemelt 1,8 tuhat inimest tasemele 0,3 tuhat inimest.
Sadamat külastanud laevade arv langes 6,2% ehk eelmise I kvartali aegsele 1 699 laevale on nüüdsel I kvartlalil vastu panna 1 594 laeva. Kaubalaevade külastused kahanesid 23,4%, kuid reisilaevade oma kasvas 4%.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.